Centrum Doskonalenia Zawodowego działa na rynku od 1995 r. Oferujemy szeroki zakres szkoleń zawodowych, technicznych czy spawalniczych.  Realizujemy szkolenia dla operatorów maszyn do prac ziemnych i drogowych. . Obsługujemy firmy w zakresie BHP, doradzamy a także szkolimy zwiększając bezpieczeństwo w zakładach pracy naszych klientów. Realizujemy również szkolenia indywidualne dostosowane do potrzeb zleceniodawców.

Centrum Doskonalenia Zawodowego Paweł Kiliański – partner wiodący projektu Unijnego pt. “STAWIAM NA WIEDZĘ – szkolenia podnoszące kwalifikacje i kompetencje zawodowe mieszkańców powiatów: inowrocławskiego, mogileńskiego, żnińskiego i nakielskiego” w latach 2018-2022.

Celem projektu było uzyskanie lub uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych przez 1500 osób dorosłych (900 K), poprzez udział w kursach zawodowych realizowanych w innych formach pozaszkolnych oraz uzyskanie przez 1050 osób nowych kwalifikacji rynkowych lub kompetencji.

Wsparcie obejmowało osoby dorosłe w wieku 18 – 65 lat mieszkające w rozumieniu Kodeksu cywilnego lub pracujące lub uczące się na terenie powiatów inowrocławskiego, mogileńskiego, nakielskiego i żnińskiego o niskich kwalifikacjach, z niepełnosprawnościami lub powyżej 50 lat (bez prowadzących działalność gospodarczą).